Ende nuk është bërë 1 muaj që nga vdekja e babait, tani nëna e Hysni Gucatit shtrihet në spital

Periskopi.com Lajme
  1. Nëna e Hysni Gucatit, është në gjendje të rëndë shëndetësore.
    Kështu, ka njoftuar djali i Hysni Gucatit, Musli Gucati, përmes një postimi në Facebook.

Në postimin e tij, Musliu, ka treguar se Hysniu i ka premtuar nënës së tij që ata do ta gëzojnë lirinë së bashku.

“Ai nuk do e  fali veten e as ty po se mbajti fjalen që së  bashku do e  gëzoni lirinë,  ai nuk do e fali veten e as ty po e djeg një dhimbje mos ia bëj dy. Gjyshe qëndro e fortë si çdo herë dhe bëje Hysin ta mbaje premtimin e dhënë kur të takoj ditë me parë”, ka thënë Gucati.

Përndryshe, pak javë me parë ka vdekur babai i Hysni Gucatit, përderisa ky i fundit gjendej në paraburgim në Hagë.