Endrit Thaçi një foto me nënën: Kemi takuar edhe babin ca kohë më parë, presim me padurim të bëhemi bashkë përsëri

Periskopi.com Lajme

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit Hashim Thaçi  përmes një storie në Instagram,  ka publikuar një foto me nënën e tij ku ka bërë të ditur se ka takuar para ca kohe  babain e tij, ish- presidentin Thaçi.

Endriti thotë se pret me padurim ditën kur do të kthehet babai i tij, dhe të jenë të bashkuar të gjithë në Kosoovën që Thaçi e don.

Postimi:

 

Shpërndaje në: