Eneida Tarifa tregon pse u largua nga “Portokalli”

Eneida Tarifa tregon pse u largua nga “Portokalli”

E ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, Eneida ka folur gjerë e gjatë për jetën e saj familjare, profesionale si dhe arsyen se përse është larguar nga spektakli.

“Kalova një periudhë shumë të bukur 6-vjeçare pranë një spektakli shumë të bukur, i cili më dha disa dimensione të tjera, siç ishte aktrimi dhe prezantimi…Nuk jemi të përjetshëm, të pazëvendësueshëm. Televizionet ndjekin praktikat e rotacionit, ndodh edhe me ekranet e mëdha…”, – tregon ajo. /Albeu.com/

Shpërndaje në: