Epike nga Bleona Qereti: Pozon pranë një kontenjeri dhe pyet a ju mungon ish-i

Periskopi.com Showbiz

Bleona Qereti ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Por, paraqitjet e saj nuk është se mungojnë asnjëherë në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka pyetur ndjekësit e saj nëse ata ndiejnë mungesën e ish- partnerit/ partneres.

Qereti ka pozuar pranjë një kontenjeri, gjë e cila jep mesazhin e kjartë.

Padyshim, Qereti është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend. /IndeksOnline/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B L E O N A (@bleona)

Shpërndaje në: