Era e kalli Moskën me performancën e saj, FIFA e falenderon në mënyrë të veçantë (Foto)

Periskopi.com Botërori 2018

Finalja e Kupës së Botës fillon pas pak minutave, ndërsa në Luzhniki u shfaq Era Istrefi e cila performoi së bashku me Nicky Jam dhe Will Smith

Era Istrefi performoi pak minuta para se të fillonte finalja e Kupës së Botës dhe krijoi një atmosferë briliante në Luzhniki të Moskës, shkruan Periskopi.

FIFA me anë të një postimi në faqen zyrtare ka falenderuar Era Isterfin, Nicky Jam dhe Will Smith.

“Çfarë shfaqje! Faleminderit Nicky Jam, Era Istrfi dhe Will Smith,” shkruhet në faqen zyrtare të FIFA-s. /Periskopi/