Era Istrefi, Smith dhe Jam zbulojnë futbollistin e preferuar në këtë Kampionat (Video)

Periskopi.com Showbiz

Para finales së madhe, Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam kanë dhënë konferencë për shtyp si dhe kanë vazhduar me intervista për mediet atje.

Në konferencë, Era ka përmendur golat e Xhakës dhe Shaqirit për Zvicrën, si momentin më të paharruar nga ky Kampionat.

Po ashtu, tre artistët janë pyetur edhe se cili ka qenë futbollisti i tyre i preferuar në këtë Kampionat, ndërsa që të tre kanë thënë emrin e Cristiano Ronaldos.

Era ka veçuar edhe Lionel Messin, kurse ka shtuar se këtij Botërori i ka munguar shkëlqimi i Ronaldinhos.