Era në Rusi, shfaqet nga stadiumi ku do të performojë nesër (Foto)

Periskopi.com Botërori 2018

Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme.

Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe dy bashkëpunëtorëve Nicky Jam dhe Will Smith, me të cilët këndon himnin e Kampionatit, ata kanë dhënë një konferencë për shtyp.

Era ka folur për ndjenjën e të qenit e pranishme në Rusi dhe emocionin e performimit të këngës zyrtare të kampionatit.

Ajo madje nuk ka lënë pa përmendur golin e Xhakës dhe atë të Shaqirit, duke e cilësuar si momentin më të paharruar nga ky Botëror.

Së fundmi ajo ka sjell imazhe të reja nga stadiumi Luzhniki i Moskës, ku shkroi “Shumëëë e lumtur që jam këtu”.