Era shkëlqen për ditëlindje (VIDEO)

Era shkëlqen për ditëlindje (VIDEO)

Era Istrefi po feston ditëlindjen e saj të 23-të!

E për pamjen e saj s’kishte kush të përkujdesej më së miri përveç Sellmës, me të cilën këngëtarja tash e sa kohë bashkëpunon, njofton Klan Kosova.

Era ka postuar fotografi dhe video në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet duke shkëlqyer, e me anë të tyre falënderoi të gjithë fansat, miqtë dhe familjarët për urimet që i kanë bërë në këtë ditë.

https://www.instagram.com/p/BWI3WqYDYRW/

 

Shpërndaje në: