Ermal Fejzullahu dhe Ariana nisin ditën në ishujt Maldive (FOTO)

Periskopi.com Showbiz

Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë ‘arratisur’ në Maldive për të shijuar një mot më të nxehtë.

Ermal Fejzullahu dhe Ariana bashkëshortja e tij pasi pritën vitin e ri me familjarët e tyre kanë ikur për në ishujt Maldive të shijojnë bukuritë natyrore në këtë vend përrallor, shkruan lajmi.net.

Çifti janë shoqëruar në këtë udhëtim edhe nga dy fëmijët e tyre.

Pak më parë dyshja kanë ndarë disa imazhe dhe video në Instagram ku shihen duke bërë mëngjes në një barkë në mes të detit.

“Një mëngjes si ky”, ka shkruar Ermali teksa shihet pran bashkëshortes, Ariana.

Shpërndaje në: