Facebook i komentoi Dua Lipës në fotot nga Kosova: Ajo është një 10

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, gjatë qëndrimit në Kosovë, mori vëmendjen e gjigantit Facebook.

“Ajo është një 10 dhe ka një veshje të mrekullueshme.”- thuhet në komentin nga faqja e Facebook.

Kujtojmë se me Sunny Hill, Dua jonë ka arritur të promovojë Kosovën jashtëzakonisht shumë, duke u bërë temë e mediave më prestigjioze botërore.