Familja Jashari ia hap dyert edhe AAK-së

Gjatë ditës së djeshme dhe të sotme po bëhen nderime pranë varreve të familjes Jashari, në nder të 19 vjetorit të rënies së tyre.

Periskopi.com Lajme

Homazhet u bën nga të gjitha partitë politike si ato të pushtetit edhe ato të opozitës.

Mirëpo gjatë ditës së sotme familja Jashari kanë pritur edhe vizitorë.

Ata apën dyert vetëm AAK-në, por jo edhe për partitë që janë në pushtet.

Indeksonline ka siguruar një foto nga kjo vizitë, ku shihen së bashku familja Jashari dhe përfaqëuses të AAK-së brena në kullë.

Shpërndaje në: