Fansa të Elita Rudit mbahuni, publikon një foto mahnitëse

Fansa të Elita Rudit mbahuni, publikon një foto mahnitëse

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi me një fustan të zi dhe një qenush në dorë, ku duket tejet elegante.

Bukuroshja së fundmi u përfol shumë për lidhjen e saj me Gjikon dhe pushimin e tyre në Stamboll./Periskopi/

147

Shpërndaje në: