Fansat kanë kuptuar se çfarë ka në anën e pasme të telefonit të Cristiano Ronaldos

Fansat kanë kuptuar se çfarë ka në anën e pasme të telefonit të Cristiano Ronaldos

Partnerja e Cristiano Ronaldos u ka ofruar fansave të shohin anën më të butë të futbollistit, pasi ndau një foto intime të të dyve në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Georgina Rodriguez, e cila ka qenë në një marrëdhënie publike me yllin e futbollit që nga viti 2017, ndau një foto të çiftit duke shijuar motin në Arabinë Saudite shoqëruar me mbishkrimin:

“Ditë të lumtura për dashurinë e jetës sime. I dashuruar me ty dhe atë që jemi bashkë. Bekime.”

Siç raporton The Sun,  tifozët kanë parë dizajnin e printuar në kutinë e telefonit të ish-yllit të Manchester United dhe Real Madrid, i cili mund të shihet në tryezën përballë dyshes.

Ndërsa shumë mund të kenë pritur që 38-vjeçari të zgjidhte një dizajn që festonte karrierën e tij të jashtëzakonshme futbollistike, ylli portugez ka zgjedhur në vend të kësaj një foto familjare të ngrohtë që tregon dashurinë e tij për njerëzit më të afërt.

Është zbuluar se fotografia duket të jetë një ribotim i një fotografie të bërë nga Cristiano dhe familja e tij në ditëlindjen e 28-të të Georgina-s, një të cilën partnerja e Ronaldos e ndau në Instagramin e saj në janar të vitit 2022.

Shpërndaje në: