Fansi mbetet pa ndjenja nga goditjet, teksa eskalon dhuna mes fansave të West Brom dhe Milwall

Periskopi.com Sporti

Pamjet shokuese tregojnë një fans të futbollit të nokautuar pa ndjenja, derisa huliganët ndeshen me njëri-tjetrin dhe shkatërrojnë rrethojën e stadiumit.

Fansat nga të dy taborret lansuan grushte dhe hodhën pije në skenat e dhunshme, pas ndeshjes së Championshipit mes West Bromit dhe Milwallit, transmeton Periskopi.

Video e përleshjes tregon fansat duke u sulmuar mes vete, teksa disa shihen duke shkelur fansin e shtrirë.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/