Fansi vdes gjatë ndeshjes, i gjithë stadiumi këndon ‘You will never walk alone’

Fansi vdes gjatë ndeshjes, i gjithë stadiumi këndon ‘You will never walk alone’

Një fans futbolli, ka pësuar sulm në zemër, si pasojë e të cilit ka vdekur derisa po luhej ndeshja futbollistike mes dy ekipeve gjermane.

I gjithë stadiumi është ngritur në këmbë, në shenjë nderimi për fansin dhe ka kënduar himnin e Liverpoolit, You will never walk alone.

 

Shpërndaje në: