FC Prishtina e konfirmon, do të ketë transmetim televiziv për ndeshjen me Norrkopingun

FC Prishtina e konfirmon, do të ketë transmetim televiziv për ndeshjen me Norrkopingun

Ndeshjen mes Prishtinës dhe Norrkopingut mund ta ndiqni në Supersport Kosova.

Prishtina ka arritur të merret vesh me Super Sport Kosovën për ndeshjen kthyese.

Kjo ndeshje që do të fillojë nga ora 20:00 dhe e vlefshme për Ligën e Evropës do të zhvillohet në Mitrovicë në stadiumin Adem Jashari.

Ndeshja e parë mes Prishtinës dhe Norrkopingut u mbyll me fitoren e suedezëve me rezultat 5-0.

Shpërndaje në: