Fermeri ankohet te Peci: Po na bllokon Ministria veç pse po kërkojmë informata për subvencionet

Periskopi.com Lajme

Një fermer është ankuar në llogarinë e ministritt ë Bujqësisë, Faton Peci, se po bllokohen nga faqja e Ministrisë së Shëndetësisë, vetëm pse po kërkojnë informacione rreth subvencioneve.

Një nga ta, është ankuar se për bllokim në faqen e Ministrisë ani pse sipas fermerit ‚ai kishte kërkuar vetëm informata për subvencionet‘ dhe se ‚nuk kishte ofendime‘ në komentin e tij.

Shpërndaje në: