Fero i dashuruar thellësisht me Arbenitën, fotografohet duke i puthur këmbët

Periskopi.com Showbiz

Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më simpatikë të showbizit dhe ndër më të komentuarit. Shpesh herë ata përdorin rrjetet sociale për t’ja shprehur dashurinë njëri-tjetrit, ku nuk kursehen me dedikime romantike dhe foto të shumta.

Së fundmi Fero ka publikuar një video në “Instasory” ku shihet në shtrat me Arbenitën dhe një moment i puth këmbën.

Një gjest që tregon se Fero e vlerëson dhe e dashuron shumë modelen.

Shpërndaje në: