Fero po shkëlqen si musliman, ndal veturën e falet në asfalt

Fero po shkëlqen si musliman, ndal veturën e falet në asfalt

Fero tashmë është një ish-reper pasi ai hoqi dorë përfundimisht nga muzika.

 

Ai i është përkushtuar fesë Islame pasi doli nga burgu ku mbahej për sulm fizik ndaj gruas së tij Arbenitës.

Fero tashmë po e praktikon fenë plotësisht dhe sot ai ndau me ndjekësit e tij një foto ku tregon se ka ndaluar veturën për namaz.

Shpërndaje në: