Fero publikon foto duke e puthur të dashurën

Periskopi.com Showbiz

Lidhja e tyre ka muaj që u zbulua.

Por, në një prononcim të bërë për mediat shqiptare, reperi mohoi se është në lidhje me modelen e quajtur Arbenita dhe tha se e ka vetëm shoqe.

Mirëpo, tani, Fero e pranoi publikisht këtë lidhje.

Ai në Instagram ka hedhur një fotografi me të dashurën që po e puthte në faqe dhe fotos ia la shkrimin “A shoqe shoqe”.

Tash që pozuan bashkë, Fero dhe Arbenita po duken tejet bukur pranë njëri-tjetrit.

Shpërndaje në: