Feston 20 milionëshin e “Panoramës”, Xhensila publikon një imazh joshës

Periskopi.com Showbiz

Xhensila feston suksesin e këngës së re.

Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi para pak kohësh u bënë bashkë për herë të dytë për një projekt muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga “Panorama” e dy artistëve po pëlqehet shumë në publik dhe deri tani është në mesin e hiteve të kësaj sezone.

Së fundi, Xhensila përmes një postimi, bëri të ditur se ky projekt ka marrë 20 milionë klikime dhe ndau një foto nga prapaskenat e klipit.

Në atë imazh, ajo vuri në plan të parë këmbët seksi e veshur në pantallona të shkurtër.

Shpërndaje në: