Fifi po i bën gati valixhet për ta lënë shtëpinë e Big Brother VIP

Periskopi.com Showbiz

Fifi ka reaguar ashpër ku ka kërkuar të largohet nga shtëpia.

Derisa u çua në këmbë, këngëtares kosovare i ra të fikët, dhe menjëherë Arbana Osmani dha publicitet derisa gjendja të normalizohet, raporton GazetaBlic.

Pasi u mësua se Fifi është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka filluar të bëj gati rrobat për t’u larguar nga shtëpia.