Fifi pyet Granitin: Pse nuk u fejuam edhe ne?

Periskopi.com Showbiz

Fifi, Graniti dhe Sabiani janë treshja që po zhvillojnë një bisedë ndaras sonte.

Është tema e fejesës ajo e cila Graniti filloi të tregoi me të qeshur një frazë të Ilirit.

E tek kjo temë Fifi nuk hezitoi ti drejtohet Granitit duke e pyetur se “Pse nuk u fejuam edhe ne”.

Derisa Graniti i tha Fifit se ne jemi shokë të mirë.

Fifi pas kësaj vazhdoi të diskutonte me Sabianin dhe Granitin.