Fillon zbulimi i listës: Zbulohen dy futbollistët që zënë vendin e 29-të në listën për ‘Topin e Artë’

Periskopi.com Sporti

Revista prestigjioze franceze, ‘France Football’ ka filluar me zbulimin e listës së futbollistëve të nominuar për ‘Topin e Artë’, shkruan Periskopi.

Tashmë janë zbuluar dy emrat e parë, të cilët natyrisht se eleminohen nga gara potenciale për ta fituar atë.

Cezar Azpilicueta dhe Luka Modric janë renditur në vendin e 29-të si të barabartë.