Fjolla i pyet gratë: Ka i keni burrat sonte löqka?

Periskopi.com Showbiz

Fjolla Morina është duke provokuar me imazhet seksi në Instagram.

Këngëtarja edhe sonte vendosi të bëj disa foto provokuese teksa i bën një pyetje interesante.

“Ka i keni burrat sonte löqka?🕷🖤”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit, duke vënë në fokus gjoksin dhe të pasmet gjigante.

Menjëherë pas publikimit, mori komente të shumta nga ndjekësit, të cilët i lan komente nga më të ndryshmet.