Fjolla Morina kalon fundjavën në bregdetin shqiptar

Periskopi.com Showbiz

Fjolla po kalon fundjavën në Shqipëri.

Edhe Fjolla Morina këtë fundjavë me mot të ngrohtë vendosi ta kalojë në begdetin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale disa imazhe, ku shfaqet duke u relaksuar në hotelin ku po qëndron dhe në plazh.

Ajo në një video që publikoi në InstaStory shfaqet e veshur me rrjetë teksa po merrte rreze dielli, ndërsa filmoi vajzën në pishinë.

Për ndryshe, Fjolla Morina së fundi ka qenë e angazhuar në hapjen e një biznesi privat.

Shpërndaje në: