Flakë në autobusin me besimtarë në Krujë, një i vdekur, 12 të plagosur

Flakë në autobusin me besimtarë në Krujë, një i vdekur, 12 të plagosur

 Një autobus me besimtarë të një kishe nga Vlora, që ishin nisur për të vizituar Krujën, është përfshirë nga flakët në hyrje të qytetit, ku për pasojë ka gjetur vdekjen një person dhe janë plagosur 12 të tjerë.

Shpërndaje në: