Flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania”(VIDEO)

Flamuri gjigant që do të shfaqet sonte në “Air Albania”(VIDEO)

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Kombëtarja shqiptare ka siguruar një vend në Evropianin e vitit të ardhshëm, teksa sonte synon që të sigurojë kualifikimin si e para e grupit. Një barazim është i mjaftueshëm për këtë, përveç fitores.

Sonte në stadiumin “Air Albania”, por edhe jashtë tij, sigurisht që do të ketë atmosferë festive.

“Tifozat Kuq e Zi” kanë premtuar spektakël në këtë aspekt, por nga ta nuk do të mungojnë as koreografitë dhe mesazhet e ndryshme.

Është bërë e ditur se një flamur gjigant kombëtar do të shfaqet sonte.

Flamuri gjigant që do hapet sonte në stadiumin “Air Albania” 🇦🇱👐🏼

Posted by Gazeta Express on Monday, November 20, 2023

Shpërndaje në: