Flet i afërmi i të dyshuarit që e përdhunoi 14 vjeçaren nga Gjilani dhe e la shtatzënë

Periskopi.com Lajme

Një e mitur u shfrytëzua seksualisht nga një djalë 21 vjeçar.

Ky e fundit për dy muaj e kishte dërguar 14 vjeçaren në motele të ndryshme dhe ajo mbeti shtatzënë, ndërkaq foshnjën e abortoi.

Pas këtij rasti ajo bashkë me prindërit e denoncuan rastin në polici dhe i dyshuari u arrestua.

Shpërndaje në: