Flet presidenti i La Ligas: Haaland dhe Mbappe mund të nënshkruajnë vetëm për Realin

Flet presidenti i La Ligas: Haaland dhe Mbappe mund të nënshkruajnë vetëm për Realin

Presidenti i La Ligas, Javier Tebas ka dhënë një deklaratë ‘bombë’ para mediave.

Tebas u pyet në lidhje me një transferim të mundshëm të Haaland apo Mbappe në La Liga, ai dha përgjigjen interesante, shkruan Periskopi.

Presidenti i La Ligas tha se dyshja fantastike mund të transferohen vetëm te skuadra e Real Madridit dhe askund tjetër.

“Haaland dhe Mbappé mund të nënshkruajnë vetëm për Real Madridin”, tha ai.

Shpërndaje në: