Flet sërish Muhaxheri, thotë se dy zyrtarët e vrarë të PDK’së mund të kenë pasë konflikt të mëhershëm

Periskopi.com Lajme

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri ka folu sërish për ngjarjen e rëndë në qytetin e tij, transmeton Periskopi.

Ai tha se viktimat kishin konflikt mes vete aq sa ka informacione.

‘’Shkova direkt në spital dhe e kuptova për viktimat. Ngjarje tronditëse. Shumë informata nuk kam por duket se kanë pasë konflikt ndoshta shumë më herët por janë ngatërru prap dhe kanë dëgju të shtëna dhe kur kanë dalë I kanë pa të shtrirë për toke’’, tha ai në RTV Dukagjini.

‘’Tepër tragjedi e rëndë’’.PERISKOPI/