Florent Muslija flet për golin e parë me Kosovën, këto janë fjalët e tij

Florent Muslija flet për golin e parë me Kosovën, këto janë fjalët e tij

Kosova ka arritur një fitore të thellë sonte ndaj Qipros.

Rezultati përfundimtar i ndeshjes ishte 5 me 1.

Ishte një paraqitje fantastike e futbollistëve kosovarë, të cilët shkëlqyen në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Florent Muslija shënoi një gol fantastik në këtë ndeshje dhe u deklarua shumë i lumtur pas saj.

“Kemi luftu dhe kemi bë një punë fantastike. Jam shumë i kënaqur për fitoren dhe golin tim të parë me Kosovën”, tha ai.

Shpërndaje në: