Florian Marku dështon në matjet para meçit, ja çfarë do të ndodhë tani

Periskopi.com Sporti

Florian Marku do të përballet nesër me kundërshtarin Maxim Prodan.

Para këtij meçi të madh janë kryer tashmë matjet e fundit dhe është bërë përballja sy me sy në mes dy bokserëve.

Megjithatë, një lajm aspak i mirë vjen nga matja e boksierit shqiptar, atje ku ka rezultuar mbi peshën e lejuar për këtë meç.

Markut i janë dhënë dy orë që të bëjë edhe një matje tjetër, atje ku do të përcaktohet përfundimisht vendimi për të.

Shpërndaje në: