Florian Marku do të ndeshet pas pak, meçin mund ta shikoni këtu

Periskopi.com Sporti

Ka kaluar 1 orë e gjysëm që nga fillimi i ndeshjeve në Ultimate Boxxer VI, The Heavyweights.

Po ashtu pas disa minutash pritet të ndeshet edhe Florian Marku kundër Nathan Bendon.

Floriani i ka pesë fitore ndërsa Bendon tri fitore dhe një barazim.

 

 

Shpërndaje në: