Florian Marku tregon muskujt, gati për meçin në ‘Air Albania’

Periskopi.com Sporti

Kanë mbetur edhe pak javë deri te meçi i madh i Florian Markut në stadiumin ‘Air Albania’.

Marku do të ngjitet në rin me 25 gusht të këij viti në një mbrëmje të paharruar në Shqipëri, shkruan Periskopi.

Marku do të takohet me boksierin meksikan, Miguel Parra Ramirez.

Boksieri shqiptar ka treguar se edhe biletat  janë në shitje për këtë ndeshje dhe mund t’i gjeni në disa pika në Tiranë.