Formacionet zyrtare: Arsenal – Tottenham

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Tottenham.

Xhiroja e gjashtë e Premier League sjell derbin e Londrës veriore, me Arsenal dhe Tottenham Hotspur, shkruan Periskopi.

Në ‘Emirates Stadium’ do të kontestohen tri pikët që janë shumë të nevojshme për dy skuadrat.

Ndeshja mes Arsenal dhe Spurs luhet me fillim nga ora 17:30.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të skuadrave për këtë ndeshje. /Periskopi/

Arsenal:

Spurs:

Shpërndaje në: