Formacionet zyrtare: Belgjika – Kroacia

Formacionet zyrtare: Belgjika – Kroacia

Janë publikuar formacionety zyrtare për ndeshjen Belgjika – Kroacia, e vlefshme për Kupën e Botës.

Përballja fillon në orën 16:00 dhe luhet në “Al Thumama Stadium”.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për grupin C.

Belgjikës i duhet patjetër tri pikë në këtë ndeshje, në mënyrë që ta sigurojnë kalimin tutje.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare të skuadrave.

Shpërndaje në: