Formacionet zyrtare: Borussia Dortmund-Sporting Lisbona

Formacionet zyrtare: Borussia Dortmund-Sporting Lisbona

Dortmund është në pozitën e parë me shtatë pikë ndërsa skuadra msyafire është në pozitën e tretë me 3 pikë. Takimi fillon nga ora 20:45 dhe do të zhvillohet në kuadër të grupit F.

Këto janë formacionet zyrtare:

Borussia Dortmund: Ginter, Sokratis, Bartra, Guerreiro – Weigl – Pulisic, Castro, Götze, Dembélé – Ramos.

Sporting Lisbona:

Shpërndaje në: