Formacionet zyrtare: Chelsea – Manchester United

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – Manchester United.

Në ‘Stamford Bridge’ në Londër luhet kryendeshja e javës në Premier League, mes ‘Bluve’ dhe ‘Djajve të Kuq’, shkruan Periskopi.

Chelsea synon tre pikëshin për të mbajtur kreun e tabelës, derisa United synon rikthimin në formë, pas shkarkimit të Solskjaer.

Ndeshja mes Chelsea dhe Man United luhet me fillim nga ora 17:30.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Chelsea:

MUTD: