Formacionet zyrtare: Dortmund – Union Berlin

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Dortmund – Union Berlin.

Borussia Dortmund luan në shtëpi në kuadër të xhiros së pestë në Bundesliga, shkruan Periskopi.

Tri pikët janë shumë të nevojshme për Dortmund që të mbajnë hapin me Bayern Munich.

Ndeshja mes Dortmund dhe Berlin luhet me fillim nga ora 17:30.

Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

BVB:

Union:

Shpërndaje në: