Formacionet zyrtare: Drenica – Llapi

Periskopi.com Sporti

Skuadra e Drenicës sot luan ndaj Llapit në stadiumin “18 Qershori” në Klinë.

Ndeshja mes Drenicës dhe Llapit zhvillohet me fillim nga ora 17:00, në kuadër të xhiros së parë të Superligës së Kosovës.

Drenica e riogranizuar në krye me Bekim Shotanin synon ta ndalë Llapin e Tahir Batatinës.

Kujtojmë se kjo është ndeshja e vetme që do të zhvillohet sot, pasi ndeshja Ballkani-Malisheva është shtyrë.

Ja formacionet zyrtare:

Drenica:

Llapi: Avdyli, Idrizi, Maliqi, Emini, Firmino, Rivera, Kurtaj, Fernandinho, Shabani, Neto, Robson.