Formacionet zyrtare, Juventus – Barcelona

Periskopi.com Sporti

Sonte e gjithë vëmendja e futbolldashësve është te ndeshja më interesante, ajo mes Juventusit dhe Barcelonës, e cila starton me fillim në orën 21:00, transmeton Perikopi.

Kujtojmë se, për ‘Zonjën e Vjetër’ nuk do të luaj sulmuesi kryesor, portugezi, Cristiano Ronaldo.

Shihni formacionet. /Periskopi

Image

Shpërndaje në: