Formacionet zyrtare: Kanadaja – Maroku

Formacionet zyrtare: Kanadaja – Maroku

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Kanada – Marok, e vlefshme për Kupën e Botës.

Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe luhet në “Al Thumama”.

Të dyja skuadrat janë ende matematikisht në garë për t’u kualifikuar tutje.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare.

Shpërndaje në: