Formacionet zyrtare: Kështu fillon Kosova sonte ndaj Irlandës së Veriut

Formacionet zyrtare: Kështu fillon Kosova sonte ndaj Irlandës së Veriut

Kombëtarja e Kosovës sonte me fillim nga ora 18:00 do të takohet me Irlandën e Veriut në kuadër të rundit të pestë në Ligën e Kombëve.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare për këtë ndeshje që zhvillohet në Belfast, shkruan Periskopi.

Trajneri ynë ka vendosur që në sulm të fillojë me Rashanin, Muriqin dhe Rashicën.

Shikoni formacionwt zyrtar:

Shpërndaje në: