Formacionet zyrtare: Kosovë – Qipro, Rrahmani është aty

Formacionet zyrtare: Kosovë – Qipro, Rrahmani është aty

Sonte me fillim nga ora 20:45 Kosova do të zhvillojë ndeshjen e fundit në kuadër të Ligës së Kombëve për këtë edicion ndaj Qipros.

Djelmoshat e Alain Giresse sonte duhet të tregojnë vetën në ‘Fadil Vokrri’ dhe të dalin me fitore nga kjo përballje, shkruan Periskopi.

Greqia do të mbyll këtë edicion si lidere në gurpin e 2 me 12 pikë me Kosovën që ka gjashtë, Irlanda e Veriut dhe Qipron me nga pesë.

Më poshtë edhe formacionin zyrtar të Kosovës:

Ujkani, Hadergjonaj, Fazliji, Rrahmani, Rrudhani, Dresevic, Muslija, Celina, Zeneli, Rashani, Muriqi.

Shpërndaje në: