Formacionet zyrtare: Kroaci – Kanada

Formacionet zyrtare: Kroaci – Kanada

Sonte me fillim nga ora 17:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të Kupës së Botës.

Kroacisë sonte i duhet fitorja më patjetër që të konkurrojë bashkë me Marokun për vendin e parë, me një fitore sot Kroacia merr katër pikë, shkruan Periskopi.

Kurse Kanadaja ka 0 pikë deri me tani.

Më poshtë shikoni fomacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Shpërndaje në: