Formacionet zyrtare: Lazio – Inter

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Lazio – Inter.

Kryendeshja e kësaj dite në Serie A luhet në Romë, mes skuadrës së Lazio dhe asaj të Inter, shkruan Periskopi.

Tri pikët kontestohen në kryeqytetin italian, në një ndeshje ku është e vështirë të flitet për favoritin.

Ndeshja mes Lazio dhe Inter luhet me fillim nga ora 18:00.

Më poshtë Periskopi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Lazio: