Formacionet zyrtare: Leeds United – Liverpool

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Leeds United – Liverpool.

‘Reds’ luajnë në udhëtim kundër skuadrës së Leeds, në një terren mjaft të vështirë si ‘Elland Road’’, shkruan Periskopi.

Skuadra e Liverpool kërkon tri pikët në këtë ndeshje, për të mbajtur hapin me liderët që fituan dje.

Në këtë ndeshje vendasit futen pa Raphinha, i cili është i karantinuar, kurse Liverpool nuk llogarisin në Milner, Minamino e Williams.

Ndeshja mes Leeds dhe Liverpool luhet me fillim nga ora 17:30. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Periskopi/

Leeds:

Liverpool:

Shpërndaje në: