Formacionet zyrtare: Leicester – Manchester United

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Leicester City – Manchester United.

Skuadra e Man United do të luajë në udhëtim këtë xhiro, kundër skuadrës së Leicester, shkruan Periskopi.

Cristiano Ronaldo do të jetë startues në këtë ndeshje, ku në fazën e sulmit luan me Sancho dhe Greenwood.

Ndeshja luhet me fillim nga ora 16:00.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për dy skuadrat. /Periskopi/

Man Utd:

Leicester: