Formacionet zyrtare: Levante – Real Madrid

Periskopi.com Sporti

 

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Levante – Real Madrid.

Real Madrid luan në udhëtim në kuadër të xhiros së dytë në La Liga, kundër skuadrës së Levante, shkruan Periskopi.

Ndonëse me shumë mungesa, sidomos në repartin e mesfushës, Reali shihet si skuadër favorite për të marrë tri pikët në këtë përballje.

Ndeshja mes Levante dhe ‘Los Blancos’ luhet me fillim nga ora 22:00.

Më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare të dy skuadrave. /Periskopi/

Levante:

Real:

Shpërndaje në: